Organizator:

Szwajcaria górą w Średniej Rundzie CSI3*

Podziel się

Reprezentant Szwajcarii, Pius Schwizer na klaczy Diane de Launay pokonał parku w czasie nie do pobicia! Okazał się najlepszy z 84 zawodników i sięgnął po najwyższe miejsce na podium!

Czwartkowy konkurs Średniej Runy o nagrodę Bucas, pod patronatem portalu TylkoSkoki.pl przyciągnął ogromną rzeszę zawodników – w konkursie wystartowały, aż 84 pary! W konkursie zwyciężył szwajcar – Pius Schwizer, który przejechał parkur bezbłędnie i okazał się najszybszy.

Tuż za nim na podium uplasował się 5-krotny medalista Mistrzostw Polski Seniorów, Michał Kazimierczak na koniu Whoopy Boy. Trzecie miejsce wywalczył Dawid Skiba i La Voulkano L.

W pierwszej dziesiątce znaleźli się również Greben Morsink, Dawid Kubiak, Mateusz Tyszko, Adam Grzegorzewski, Tom Schewe, Marcin Bętkowski oraz Arkadiusz Fimmel.