Organizator:

Pierwszy konkurs Cavaliady Poznań 2021 za nami! Na podium dominują Litwini

Podziel się

Pierwszy konkurs Cavaliady Poznań 2021 już za nami! CSI3* otworzył konkurs Małej Rundy o nagrodę ZiO food, pod patronatem portalu Equista. Na podium stanął aktualny Mistrz Litwy, Matas Petraitis. Najlepszą z Polaków okazała się Daria Kobiernik, która zajęła 3 miejsce na koniu Whinchester.

Zakończył się pierwszy konkurs Cavaliady Poznań 2021. CSI3* otworzył konkurs Małej Rundy o nagrodę ZiO food, pod patronatem portalu Equista. Pierwsze miejsce w konkursie zajął aktualny Mistrz Litwy, Matas Petraitis na 9-letnim wałachu Heineken.

Na drugim miejscu podium stanął świetnie znany polskiej publiczności Andrius Petrovas na koniu Kendis. Podium zamknęła reprezentantka Polski, Daria Kobiernik na swoim podstawowym koniu Whinchester. Rywalizacja była zacięta, a różnice czasu między zawodnikami w II fazie sięgały raptem dziesiętnych sekundy!

Nieco szczęścia zabrakło zwycięzcy z Warszawy, Angelos Touloupis zajął ostatecznie 4 miejsce, przegrywając z Darią Kobiernik o jedyne 2 dziesiąte sekundy. Pierwszą piątkę zamyka para Felix Hassmann i Catch me 67.

Przed zawodnikami jeszcze jedna eliminacja i finał w niedzielę.