Organizator:

Bilety i transmisja

Podziel się

Wszystkie aktualne informacje o sprzedaży biletów na CAVALIADA Poznań w jednym miejscu!

CAVALIADA 

...to międzynarodowe zawody jeździeckie, w ramach których rywalizują ze sobą zawodnicy czterech konkurencji jeździeckich: skoków przez przeszkody, powożenia, WKKW i ujeżdżenia. Głównym celem CAVALIADY jest popularyzacja jeździectwa w Polsce przede wszystkim jako dyscypliny sportowej, ale również jako formy rekreacji i aktywnego spędzania czasu wolnego.

CAVALIADA Poznań - to tu wszystko się zaczęło! Międzynarodowe Targi Poznańskie kolejny raz ugoszczą najlepszych zawodników na świecie! Trybuny wypełnią się po brzegi emocjami a strefę EXPO pochłonie wir świątecznych zakupów! Dołącz do wielkiego święta jeździectwa! 

Poznaj wszystkie 3 wymiary CAVALIADY

SPORT

CAVALIADA to emocjonujące zawody jeździeckie rozgrywane na najwyższym poziomie. W ramach CAVALIADA Tour zawodnicy skoków przez przeszkody mają szansę powalczyć o cenne punkty do światowego rankingu! Dodatkowo Poznań, Kraków i Warszawa to zawody zaliczane do Pucharu Świata Ligi Europy Centralnej, z wielkim finałem, który odbywa się właśnie w Krakowie. Wysoki poziom rywalizacji utrzymuje się również w konkurencji Powożenia i WKKW. W trakcie CAVALIADA zawodnicy walczą o cenne punkty do Halowego Pucharu Polski, którego finały odbywają się w Krakowie.

SHOW

Nieodłącznym elementem każdej CAVALIADY jest szereg pokazów i atrakcji dla publiczności. Od prezentacji koni arabskich, przez finałowe rozgrywki zaprzęgów huculskich o Kryształową Kulę po Ogólnopolski Czempionat Koni Ras Szlachetnych w Skokach Luzem. W latach poprzednich kibice mogli podziwiać występy La Pattat Dutka & Franczak Horse Show - piękno i precyzja najtrudniejszych elementów ujeżdżeniowych w magicznej aranżacji muzyki filmowej oraz energetyczne i szalone ewolucje na koniach w pełnym galopie w rockowym klimacie.

TARGI

CAVALIADA Expo to Targi Sprzętu i Akcesoriów Jeździeckich. Tematyka targów obejmuje wszystko, co jest związane z jeździectwem oraz z aktywną formą wypoczynku: odzież i sprzęt jeździecki, wyposażenie stajni, sprzęt i środki do pielęgnacji koni, witaminy, pasze, pamiątki, wydawnictwa branżowe i usługi.

 

Poznaj program sportowy CAVALIADA Poznań 2021

W programie najbardziej emocjonujące konkursy w ramach aż 4 konkurencji jeździeckich! Dodatkowe bloki pokazowe, konkursy specjalne - każdy znajdzie coś dla siebie! 

 

Dołącz do nas na trybunach

Największe emocje jeździeckie na wyciągnięcie ręki! Bądź z nami i poczuj moc CAVALIADY!

 

Nie możesz być z nami? Wykup transmisję on-line!

Zapewniamy pełną transmisję on-line z całego wydarzenia, między konkursami zapraszamy naszych gości do studia CAVALIADA TV!

 

Bilety na CAVALIADA EXPO

Największe Targi Sprzętu i Akcesoriów Jeździeckich w Polsce

 

 

 

Kontakt dla publiczności

Karina Czechowicz
Karina Czechowicz
Rafał Kaczmarek
Rafał Kaczmarek
Agata Plewa

W związku z Rozporządzeniem Rady Ministrów w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii do sprzedaży udostępnia się dwie pule biletowe:


Bilety dla osób zaszczepionych
  - pula dla osób deklarujących posiadanie ważnego certyfikatu szczepienia przeciw COVID-19 w dniu wydarzenia, szczepionkami dopuszczonymi na terenie Polski. Zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów osoby w pełni zaszczepione nie są wliczane do limitu zgodnie z przyjętymi obostrzeniami. W przypadku wyprzedania biletów ogólnych dostępna będzie jedynie sprzedaż biletów dla osób zaszczepionych. Osoby nie posiadające ważnego certyfikatu, które zakupią bilet dla osób zaszczepionych nie zostaną wpuszczone na teren wydarzenia i nie będą mogły ubiegać się o zwrot biletów. W przypadku odwołania wydarzenia bilety zostaną zwrócone lub wymienione na voucher.

Bilety ogólne – pula podstawowa dostępna dla osób nie deklarujących szczepienia przeciw COVID-19. Pula ta jest ograniczona ilościowo zgodnie z wytycznymi określającymi ilość osób przebywających na trybunach. W przypadku zaostrzenia wytycznych dla tej grupy osób wszystkie bilety zostaną zwrócone lub wymienione na voucher. W przypadku złagodzenia wytycznych dla tej grupy osób pula zostanie powiększona. W momencie wyprzedania biletów ogólnych dostępna będzie jedynie sprzedaż biletów dla osób zaszczepionych.

Bilety kupisz wyłącznie za pośrednictwem platformy ToBilet.pl -> kliknij tutaj <-