UWAGA

CAVALIADA POZNAŃ 2020 ZOSTAŁA ODWOŁANA, WIĘCEJ INFORMACJI ZNAJDUJE SIĘ W AKTUALNOŚCIACH I ZAKŁADCE BILETY.  

Organizator: Grupa MTP

Program wydarzeń

01.10.2020 12:00:00

Podziel się

3,2,1 START! CAVALIADA Poznań 2020 rozpoczyna zmagania w ramach CAVALIADA Tour! To w Poznaniu wszystko się zaczęło! Zapraszamy do zapoznania się z programem wydarzeń.

CAVALIADA Poznań 2020 to Wielkie Święto Jeździectwa, tylko tu znajdziesz 2 areny sportowe, Targi Sprzętu i Akcesoriów Jeździeckich, Strefę Kibica, Pawilon Polskiej Hodowli, Festiwal Foodtrucków. Od ponad 10 lat najważniejszym elementem CAVALIADY są ludzie - kibice, zawodnicy, wolontariusze i osoby zaangażowane w projekt, w myśl hasła przewodniego #wearecavaliada wszyscy razem tworzymy jedyny taki cykl zawodów jeździeckich w Europie, łączący każdego, bez względu na uprawianą konkurencję jeździecką.

Poniżej prezentujemy wstępny program wydarzeń dla Areny Głównej zlokalizowanej w Pawilonie 5, program ma charakter roboczy, może ulec zmianie, co nie jest podstawą do zwrotu biletu. Program godzinowy jest zależny od ilości zgłoszeń zawodników w poszczególnych konkursach, dlatego zostanie opublikowany bliżej rozpoczęcia wydarzenia. 

Pierwszy dzień CAVALIADA Poznań 2020 to 3 konkursy w skokach przez przeszkody w ramach Zawodów Międzynarodowych CSI3*-W czyli Mała Runda, Średnia Runda i Duża Rudna. W czwartek zobaczymy również pierwszy etap Halowego Pucharu Polski w Powożeniu Zaprzęgami Czterokonnymi oraz uwielbiany przez publiczność konkurs specjalny VENUS vs. MARS, tym razem w nowej formule, specjalnie przygotowanej na sezon 2020/2021.
Piątek to dwa konkursy w skokach przez przeszkody rozgrywane w ramach Zawodów Międzynarodowych CSI3*-W - Średnia Runda i Duża Runda. Jest to jedyny dzień gdy na hali można zobaczyć najlepszych Polskich zawodników WKKW pokonujących naturalne przeszkody terenowe. Zwieńczeniem dnia jest konkurs Potęgi Skoku, gdzie zawodnicy pokonują charakterystyczny mur, czy w tym roku uda się pobić rekord Cavaliady ?
Dzień gromadzący największą ilość kibiców zarówno na miejscu jak i przed odbiornikami. Międzynarodowe Zawody w Skokach Przez Przeszkody w randze 3* i 1*, dwa konkursy w ramach CAVALIADA Future, czyli najlepsze w rankingu Cavaliady dzieci na kucach, drugi konkurs w ramach Halowego Pucharu Polski w Powożeniu Zaprzęgami Czterokonnymi oraz najszybszy i najbardziej emocjonujący konkurs skokowy Speed & Music! Pomiędzy konkursami przygotowaliśmy część pokazową, co na niej zobaczycie? To nasza niespodzianka.
Finałowy dzień CAVALIADY Poznań to przede wszystkim konkursy w skokach przez przeszkody - Finał Małej Rundy CSI3*-W, finałowy konkurs dla dzieci na kucach CAVALIADA Future, konkurs ostatniej szansy i najważniejsze w całej rywalizacji sportowej Grand Prix Poznania o nagrodę Prezesa PKO Banku Polskiego. Niedziela to również finał pierwszego etapu Dressage Tour - pięknego konkursu ujeżdżenia. Nowością w programie na niedzielę będą emocjonujące pokazy! 
Bilety na CAVALIADA Poznań 2020
- Sport TUTAJ
- Expo (Arena B i Targi) TUTAJ
CAVALIADA Tour odbywa się w 4 różnych lokalizacjach, Poznań jest pierwszą, zapraszamy również do Lublina, Krakowa i Warszawy!